Coliving Brooklin E Chacara Santo Antonio Ξενοδοχείο

  • Wi-Fi
  • Δεν επιτρέπονται κατοικίδια

Το άνετο Coliving Brooklin E Chacara Santo Antonio Ξενοδοχείο Σάο Πάολο βρίσκεται σε άνετη τοποθεσία και παρέχει εύκολη πρόσβαση στο Εμπορικό Κέντρο Morumbi σε απόσταση μόνο 1 χλμ. Έχει επίσης χώρος στάθμευσης.

Το Vivenda Dos Paes Lanches σερβίρει πιάτα νοτιοαφρικάνικης κουζίνας και απέχει σχεδόν 500 μέτρα από το κατάλυμα.

WTC Golden Hall είναι σε απόσταση 25 λεπτών με τα πόδια και το Μουσείο Αφρο-Βραζιλίας απέχει περίπου 15 λεπτά με αυτοκίνητο από αυτό το ξενοδοχείο. Τα κοντινά αθλητικά αξιοθέατα περιλαμβάνουν το Στάδιο Morumbi, 4 χλμ. από τον ξενώνα. Borba Gato monument βρίσκεται επίσης στην περιοχή, περίπου 400 μέτρα από το άνετο Coliving Brooklin E Chacara Santo Antonio Ξενοδοχείο. Ο πλησιέστερος σταθμός του μετρό, Brooklin βρίσκεται σε απόσταση 10 λεπτών με τα πόδια.

Χρειάζεστε περισσότερες επιλογές;
Check Top hotels near Coliving Brooklin E Chacara Santo Antonio Ξενοδοχείο Σάο Πάολο
Casa De Hopson Em Brooklin Paulista E Campo Belo
Τιμή μόνο για κινητά

Casa De Hopson Em Brooklin Paulista E Campo Belo

8.0
Πολύ καλό 1 σχόλιο
415 μ από το κατάλυμα
USD 13 USD 12
ανά νύχτα
Big H Homes Brooklin Paulista E Campo Belo Quarto 1
Τιμή μόνο για κινητά

Big H Homes Brooklin Paulista E Campo Belo Quarto 1

7.4
Καλό 5 σχόλια
415 μ από το κατάλυμα
USD 14 USD 13
ανά νύχτα
Hospedagem Bento Barbosa
Τιμή μόνο για κινητά

Hospedagem Bento Barbosa

8.5
Έξοχο 83 σχόλια
573 μ από το κατάλυμα
USD 38 USD 34
ανά νύχτα
    Πρόσβαση στο ξενοδοχείο

    Αεροδρόμια

    Σάο Πάολο Κονγκόνας Αεροδρόμιο
    6 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Σιδηροδρομικός Σταθμός Julio Prestes
    12 χλμ.

    Εγκαταστάσεις

    Διαδίκτυο

    • Wi-Fi

    Στάθμευση

    • Στάθμευση

    Αναψυχή

    • Κήπος

    Στα δωμάτια

    • Καθιστικό

    Στο μπάνιο

    • Πλυντήριο ρούχων
    • Δωρεάν προϊόντα περιποίησης

    Design

    • Παρκέ δάπεδο

    Γενικές εγκαταστάσεις

    • Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους

    Κατοικίδια

    • Δεν επιτρέπονται κατοικίδια !

    Σημαντικές πληροφορίες

    Check-in: από 08:00 έως 18:00
    Check-out: έως 08:00
    Συχνές ερωτήσεις
    • Τo Coliving Brooklin E Chacara Santo Antonio Ξενοδοχείο βρίσκεται κοντά σε αεροδρόμιο;
      Τo Coliving Brooklin E Chacara Santo Antonio Ξενοδοχείο απέχει 5 χλμ. από το αεροδρόμιο Σάο Πάολο Κονγκόνας, δηλαδή 10 λεπτά οδικώς.
    • 🚎
      Ποιες στάσεις συγκοινωνίας βρίσκονται κοντά σε τo Coliving Brooklin E Chacara Santo Antonio Ξενοδοχείο;
      Ο πλησιέστερος σταθμός μετρό Brooklin απέχει 5 λεπτά με τα πόδια από τo Coliving Brooklin E Chacara Santo Antonio Ξενοδοχείο, ενώ η στάση Da Paz - Estacao Borba Gato - Sentido Santo Amaro απέχει περίπου 10 λεπτά με τα πόδια.

    Τοποθεσία

    Map
    Σε κοντινή απόσταση

    Αεροδρόμια

    Σάο Πάολο Κονγκόνας Αεροδρόμιο
    6 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Σιδηροδρομικός Σταθμός Julio Prestes
    12 χλμ.

    Αξιοθέατα κοντά

    Εστιατόρια κοντά

    Φωτογραφίες

    Αξιολογήσεις

    Δεν έχει σχόλια ακόμα :(

    Εάν έχει μείνει σ' αυτό το ξενοδοχείο, μοιραστείτε την εμπειρία σας μαζί μας

    Γράψτε σχόλιο

    Γράψτε σχόλιο

    Πότε ταξιδέψατε;

    Η βαθμολογία σας

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Πολύ κακό
    Εξαιρετκό

    Τα στοιχεία σας

    Από πού είστε;
    Ευχαριστούμε! Σας ευχαριστούμε που αφιερώσατε χρόνο για να μοιραστείτε την εμπειρία σας. Το σχόλιό σας θα δημοσιευτεί σύντομα.
    Επιστροφή στα σχόλια
    Το σχόλιο δεν έχει αποσταλεί.

    Επικοινωνήστε μαζί μας

    Εάν χρειάζεστε περισσότερα από 4 δωμάτια, παρακαλώ, υποβάλετε αίτημα ομαδικής κρατήσης.
    Τα στοιχεία σας
    Θέμα
    Μήνυμα
    Coliving Brooklin E Chacara Santo Antonio Ξενοδοχείο Σάο Πάολο

    Εμφάνιση στο χάρτη:

    Αξιοθέατα
    Συνιστώμενα εστιατόρια
    Οι δημόσιες συγκοινωνίες
    Ευχαριστούμε για την ανταπόκρισή σας
    Ευχαριστώ για την εγγραφή
    Κλείσιμο